5 Feiten over CBD Olie en Fibromyalgie

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

CBD Olie en Fibromyalgie
Er is veel buzz in onze fibromyalgie gemeenschap de laatste tijd over het gebruik van CBD olieproducten geweest. We hadden zelfs nog nooit gehoord van deze producten tot ongeveer een maand geleden, toen we begonnen te merken een groot aantal positieve reacties op onze Facebook-pagina. Sindsdien zijn we al bezig met een veel onderzoek en het vragen om feedback van onze leden van de gemeenschap. Twee dingen hebben ons duidelijk geworden: (1) feedback van degenen die CBD oliën hebben geprobeerd is overweldigend positief geweest, en (2) is er nog steeds veel verwarring en verkeerde informatie die er over deze producten.

Hieronder staan 5 belangrijke feiten over CBD olieproducten dat we dachten dat onze gemeenschap zou nuttig en informatief vinden.

Feit # 1 : CBD is een van 85 chemische verbindingen bekend als cannabinoïden die allemaal in de cannabisplant. CBD in olievorm worden geëxtraheerd uit hetzij marihuana of hennep, die beide behoren tot het genus cannabis. CBD olie uit marihuana is nog steeds illegaal in de meeste staten waar het is een Schedule I drug. Omgekeerd, CBD olie uit hennep is momenteel wettelijk in alle 50 staten, omdat het wordt gewonnen uit hennep en marihuana niet.

Feit # 2 . CBD producten zullen niet je hoog te krijgen. THC is de psychoactieve ingrediënt in marihuana dat effecten zoals het gevoel “high” of een gevoel angstig of paranoïde produceert. CBD is niet psychoactieve zo zal je niet hoog te krijgen en studies hebben gesuggereerd dat de CBD eigenlijk gaat de angst of paranoia die kan worden veroorzaakt door THC. Aangezien CBD hennepolie producten geen of slechts een sporenhoeveelheid THC, een persoon die ze zeer onwaarschijnlijk positief testen THC in een standaard drugtest.

Feit # 3 : CBD producten komen in verschillende vormen, waaronder druppels (tincturen), capsules, vape oliën en schar. Op basis van de feedback die we hebben ontvangen van leden van de gemeenschap, hebben de druppels van de meest populair bij de capsules zijn de tweede meest populaire vorm voor persoonlijk gebruik.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Feit # 4 : De effectiviteit van CBD als een optie voor de behandeling van ziekten en aandoeningen is niet wetenschappelijk bewezen door de Amerikaanse FDA-normen. CBD producten worden ook momenteel niet gereguleerd door de FDA. We verwachten dat er meer onderzoek en wetenschappelijke studies naar CBD in de nabije toekomst als het aantal mensen met behulp van deze producten blijft toenemen.

Feit # 5 : De kwaliteit van de CBD hennep producten te koop online kan variëren. Wie op zoek is om te proberen CBD producten moeten er zeker van zijn dat ze koopt van een gerenommeerd bedrijf. In februari 2015, de FDA gestuurd waarschuwing brieven naar verschillende bedrijven die ten onrechte werden marketing CBD producten die in veel gevallen bleken weinig of geen werkelijke CBD in hen bevatten. Het wordt algemeen aanvaard dat CBD producten van farmaceutische kwaliteit hennep in de VS van hogere kwaliteit dan producten van industriële kwaliteit hennep overzeese gegroeid zullen zijn.

Onze aanbeveling voor degenen die willen proberen CBD Hemp Oil Products
Wanneer zo veel van onze leden van de gemeenschap vertellen over een product dat hen helpt, gaan we het woord te verspreiden. Namens de gemeenschap, zijn we bevelen CBD hennepolie producten uit een zeer gerenommeerde online CBD verkoper. Highland Pharms gebruikt CBD extract van farmaceutische kwaliteit hennep geteeld in Colorado. U kunt nu kopen CBD hennepolie producten online van Highland Pharms. Hier is de link te gebruiken: http://www.highlandpharms.com/cbd-hemp-oil .

Klik hier voor meer informatie over CBD hennep olieproducten, inclusief links naar veelgestelde vragen en getuigenissen.

Klik hier om enkele van de opmerkingen die we hebben gehoord van de fibromyalgie gemeenschap over CBD hennep olieproducten te lezen.

Als je hebt geprobeerd CBD producten, zouden wij (en anderen) graag horen over uw ervaringen op onze Facebook-pagina. U kunt ook deelnemen aan de discussie op de de Fibro CBD Facebook-pagina die is gewijd aan een bespreking van natuurlijke behandelingen voor fibromyalgie en andere chronische pijn voorwaarden.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *